Składki

Moja Płatność

Spotkania

Terminarz

Pierwsza drużyna

Kolejka: 11

Jasiołka Hankówka-Brzyszczki  0 : LKS Warzyce
Nowy Dwór Makowiska  4 : Wisłoka Nowy Żmigród
GKS Team 17 Szebnie  4 : Dębowczanka Dębowiec
Dragon Nowy Glinik  1 : Tajfun Łubno Szlacheckie (s)
Wisłoka Niegłowice  2 : Liwocz Brzyska
Więcej na Łączy Nas Piłka

Tabela

Pierwsza drużyna

Sezon: 2019/2020

B klasa Krosno VI

Kalendarium

2020-03-01
niedziela, 13:00

T

Nowy Dwór Makowiska : Wrzos Krempna
2020-03-03
wtorek

Gracjan Parzygnat
2020-03-08
niedziela, 16:00

T

Iwełka Iwla : Wrzos Krempna
2020-03-14
sobota, 00:00

T

Dębowczanka Dębowiec : Wrzos Krempna
2020-03-16
poniedziałek

Kacper Grasela
2020-03-16
poniedziałek

Ryszard Winiarski
2020-03-16
poniedziałek

Ryszard Winiarski
2020-03-22
niedziela, 00:00

T

LKS Brzezówka : Wrzos Krempna
2020-03-25
środa

Rafał Bilski

Ostatnia galeria

Sparingi

 2019  

Zamczysko Mrukowa  (jun) 03.03  w Pielgrzymce 14:00

Zorza 03 Łubienko 10.03 w Kotani 11:00       

Jasiołka Świerzowa 15.03 w Chorkówce 19:30

Wisłoka Nowy Żmigród 24.03 w Kotani 13:00 

Zorza 03 Łubienko 31.03 w Łubienku 13:00

Wisłoka Nowy Żmigród 03.04 w Nowym Żmigrodzie 

      Jasiołka Jaśliska 07.07 w Kotani 11:00

Dębowczanka Dębowiec  13.07 w Dębowcu 19:00

LKS Brzezówka 21.07 w Kotani 12:00

OŠK SMILNO 28.07 w Kotani 16:00

Zamczysko Mrukowa (jun) 03.08 w Kotani 

     2020

Zamczysko Mrukowa Juniorzy 16 marzec

Nowy Dwór Makowiska 1 marzec w Makowiskach

Iwełka Iwla 8 marzec- do ustalenia

Dębowczanka Dębowiec 14 marzec

LKS Brzezówka 22 marzec w Brzezówce 

                                                                                                                                                                                                                                                                                                             

                                                 





Treningi

  Wtorek 17:15

   Piątek 17:15
 

LikeBox

Transfery

Przyszli

Ireneusz Parzygnat

(Zamczysko Mrukowa wypożyczenie)

Daniel Parzygnat

(Zamczysko Mrukowa wypożyczenie)

Michał Parzygnat

(Zamczysko Mrukowa wypożyczenie)

Hubert Bajorek

(wolny zawodnik)

Józef Zych

(wolny zawodnik)

Bartłomiej Opałka

(wolny zawodnik)

Bartosz Konik

(wolny zawodnik)

Maciej Leputa

(wolny zawodnik)

Sebastian Słabniak

(wolny zawodnik)



Odeszli

                                                     





Statystyki

Statystyki są odświeżane co godzinę.

Liczba odwiedzin dzisiaj: 6

Liczba odwiedzin łącznie: 20976

Statystyki Szczegółowe