2019-08-29 23:18  -  Wrzos Krempna

Porażka z Tajfunem

W drugiej kolejce rozgrywek  przegrywamy z Tajfunem Łubno 1:5. Pierwsza połowa pod dyktando naszej drużyny, gra toczyła się głównie pod bramką przeciwnika mieliśmy więcej z gry, stwarzaliśmy sytuacje do zdobycia bramki ale brakowało wykończenia. Goście swoich szans szukali po wyprowadzaniu kontr i próbach z dystansu lecz to nie stwarzało zagrożenia. Przewaga była po naszej stronie, jednak bramkę zdobywają goście i obejmują prowadzenie w 35 minucie spotkania. Do końca pierwszej połowy mieliśmy jeszcze kilka okazji, niestety szwankowała skuteczność i nie udało nam się pokonać bramkarza przyjezdnych. Po przerwie to goście prezentowali się lepiej i już na początku drugiej połowy podwyższyli prowadzenie na 0:2. Kolejne minuty to nadal przewaga przyjezdnych,  czego efektem była zdobyta bramka na 0:3. Wrzos prezentował się trochę słabiej niż w pierwszej części meczu, również szukaliśmy swojej szansy, bramkę na 1:3 dla naszej ekipy w 76 minucie zdobył Ireneusz Parzygnat. W ostatnich minutach rywale zdobyli jeszcze dwie bramki ustalając wynik meczu na 1:5. Podsumowując to spotkanie, pierwsza połowa dobra w naszym wykonaniu, przeważaliśmy, mieliśmy swoje szanse zabrakło tylko jednego elementu czyli skuteczności, druga połowa trochę się różniła niż pierwsza, zagraliśmy trochę gorzej a przeciwnik to wykorzystał.