2019-09-05 10:28  -  Wrzos Krempna

Nie wykorzystane szanse.....

Nie udał nam się pierwszy wyjazd, przegraliśmy minimalnie w Dębowcu 1:0. Pierwsza połowa zdecydowanie pod nasze dyktando, graliśmy piłką, bardzo dobrze funkcjonowały skrzydła, ataki przeprowadzaliśmy lewą oraz prawą stroną, sytuacji nie brakowało, mieliśmy doskonałe 100% okazje brakowało tylko umieszczenia piłki w siatce, powinniśmy zdobyć kilka bramek i mieć spokojny wynik, niestety tak się nie stało. Gospodarze ograniczali się do kontr ale nie stwarzali nam zagrożenia, oddali jeden strzał na bramkę po którym nasz bramkarz interweniował kontrolując sytuację, swoich szans szukali też po stałych fragmentach gry ale nie udało im się zdobyć bramki. Druga połowa zaczęła się dobrze dla Dębowca, rywale nas zaskoczyli, przeprowadzili kontrę i zdobywają bramkę, obejmując prowadzenie, jak mówi piłkarskie przysłowie, niewykorzystane okazje lubią się mścić, to się niestety sprawdziło. W kolejnych minutach staraliśmy się atakować i doprowadzić do remisu ale brakowało ostatnio dobrego podania i strzału na bramkę. Dębowiec swoich okazji na podwyższenie prowadzenia szukał grając z kontry lecz nie zdołali zdobyć bramki po raz kolejny. Do końca spotkania graliśmy w 9 po czerwonych kartkach dla Daniela i Michała. Sędzia do regulaminowego czasu doliczył 4 minuty, w ostatnich minutach mogliśmy się cieszyć z remisu bliski zdobycia bramki był Damian Białoń lecz obrońca w ostatniej chwili zdążył wybić piłkę nie dopuszczając do utraty bramki. Podsumowując po tym spotkaniu pozostaje niedosyt, zabrakło tylko skuteczności by uzyskać korzystny wynik, to spotkanie nie stało na wysokim poziomie, pierwsza połowa pod nasze dyktando, mnóstwo sytuacji, dużo ciekawych akcji z naszej strony, niestety nie byliśmy skuteczni, w drugiej połowie padła tylko jedna bramka zdobyta przez gospodarzy, okazje były z jednej i drugiej strony lecz żadnej z drużyn nie udało się ich wykorzystać.