KS Wisłoka Nowy Żmigród

3

:

2

W dzisiejszym sparingu pokonujemy drużynę Wisłoki Nowy Żmigród 3:2. Spotkanie od początku przebiegało pod dyktando naszego zespołu, graliśmy spokojnie piłką, aktywne były skrzydła oraz środek, stwarzaliśmy sobie mnóstwo sytuacji pod bramkowych będąc zdecydowanie lepszym zespołem, gości przed utratą bramki ratował słupek oraz poprzeczka. W pierwszej połowie zdobyliśmy 3 bramki zasłużenie prowadząc 3:0. Wisłoka ograniczała się do wyprowadzania kontr lecz to nie stwarzało zagrożenia pod naszą bramką, goście również szukali swoich szans po stałych fragmentach gry lecz to też nie przyniosło im korzyści. Druga połowa spotkania również przebiegała tak samo jak pierwsza, atakowaliśmy stwarzając sytuacje do zdobycia bramki, okazji nie brakowało tylko wykończenia i skuteczności. Wisłoka zdobyła 2 bramki w końcówce spotkania wykorzystując nasze rozluźnienie. Ostatecznie spotkanie zakończyło się wynikiem 3:2 dla naszej drużyny. Podsumowując odnieśliśmy zasłużone zwycięstwo, będąc lepszym zespołem zaprezentowaliśmy dobrą grę grając spokojnie cierpliwie piłką, nasza gra mogła się podobać, okazji do zdobycia bramki nie brakowało, przy odrobinie lepszej skuteczności wynik mógł być wyższy. Dziękujemy naszym chłopakom za grę. Trzeba pochwalić chłopaków za grę w ofensywie bo to wyglądało dobrze a tak że za grę w obronie bo to również na plus. Cała drużyna włożyła w to spotkanie mnóstwo sił zdrowia i zaangażowania, pokazując to że potrafimy grać w piłkę a nasza gra przełożyła się na wynik. Dziękujęmy drużynie Wisłoki za profesjonalne podejście do sparingu i czekamy na kolejną potyczkę we środę za półtora tygodnia.

2019-03-24 13:00