2019-03-31 21:33  -  Wrzos Krempna

Zorza znów za mocna!

Kolejna potyczka znów na korzyść drużyny z Łubienka, tym razem Zorza pokonała nasz zespół 3:2. Spotkanie od samego początku było niezwykle zacięte, dużo walki w środku pola, początek jednak należał do gospodarzy którzy przeprowadzali ataki na naszą bramkę lecz w ich poczynaniach brakowało wykończenia. Gospodarzom za bardzo nie udało się zdobyć bramki z gry lecz uczynili to po uderzeniu z rzutu wolnego obejmując prowadzenie. Z upływem minut na boisku do głosu doszedł nasz zespół i spotkanie się wyrównało, dobrze funkcjonowały skrzydła, szukaliśmy swoich szans pod bramką gospodarzy i to nam przyniosło efekt w postaci zdobytej bramki po rzucie rożnym na 1:1. Po pierwszej połowie remis 1:1. Druga część spotkania przebiegała pod dyktando naszej drużyny, graliśmy piłką, walka na każdym kawałku boiska, dużo gry skrzydłami a to przynosiło nam okazję do zdobycia bramki które sobie stwarzaliśmy, nasza przewaga została nagrodzona bramką i obejmujemy prowadzenie 2:1. Zorza również nie zamierzała rezygnować z walki o dobry wynik, miejscowi wychodzili z kontrami i po jednym wypadzie doprowadzili do remisu. Gospodarze ustalili rezultat w końcówce spotkania zdobywając bramkę. Podsumowując pokazaliśmy dzisiaj mnóstwo walki przez całe spotkanie będąc równorzędnym rywalem, prezentowaliśmy fajną grę i nasza gra mogła się podobać, druga część meczu z naszą przewagą nie brakowało okazji do zdobycia bramki, zabrakło nam przede wszystkim szczęścia, na pewno nie zasłużyliście na to żeby dzisiaj przegrać a remis by był sprawiedliwym wynikiem. Dziękujemy naszym chłopakom za grę, wszyscy zostawali na boisko mnóstwo sił i zdrowia. Dziękujemy drużynie Zorzy za grę fair i za rozegranie sparingu oraz życzymy powodzenia w nadchodzącej rundzie wiosennej.